Ã–VRIGT / Musikinstrument / Fiol 13603072

nr 1360 3072

Fiol

med stråke. Lagström Södertälje 1904. Längd: 62cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 november 2020
kl 18:16:08

13/11 07:13:36 1      Vinnande bud